Electrolux ESPC7GRT Silent Performer Cyclonic Green ACAA 72db Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Electrolux ESPC7GRT Silent Performer Cyclonic Green ACAA 72db Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Stok kodu: KARDEŞLER-343 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Electrolux ESPC7GRT Silent Performer Cyclonic Green ACAA 72db Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Hem dış tasarımında hem de teknik özelliklerinde birden fazla detayın bir araya getirildiği Electrolux Silent Performer Cyclonic Green ACAA 72db toz torbasız elektrikli süpürge, kullanıcıların dikkatlerini üzerinde toplayarak, beğenilerini kazanıyor.

Etkileyici Detaylar

– Dış tasarımı oldukça şık olan, yatay ve dikey olarak kullanılabilen Electrolux ESPC7GRT Silent Performer Cyclonic Green ACAA 72db Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, toz torbasız olmasıyla hijyenik kullanım imkanı sunuyor.

– Sahip olduğu elektronik emiş gücü ayarı ve teknoloji dünyasına uyum sağlayan yapısıyla kullanıcılarından tam not alıyor.

– İçten kilitlemeli elektronik paslanmaz çelik borusu sayesinde kilit sistemli temizlik imkanı sunuyor. Böylece toz ve kirin temizlik esnasında ve sonrasında dışarı yayılmasını engeliyor.

– 750 W motor gücüne sahip olması ve 7.31 kg ağırlığa sahip olmasıyla kullanım sırasında kullanıcıları zorlamadan temizlik yapma imkanı sunuyor.

– Güçlü çekiş gücüne sahip Electrolux Silent Performer Cyclonic Green ACAA 72db toz torbasız elektrik süpürgesi, benzer süpürgelere oranla sessiz çalışmasıyla da kullanıcılar için cazip hâle geliyor.

Temel Fonksiyonel Özellikler

lectrolux ESPC7GRT Silent Performer Cyclonic toz torbasız süpürge, fonksiyonel özellikleriyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Motor Gücü: 650 W

Toz Hacmi: 1.4 litre

Toz Haznesi: Var

Yatay ve dikey park etme özelliği

İçten kilitlemeli teleskobik boru

Turbo Başlık

Teknolojik Tasarım

Bagless teknolojisi kullanılarak üretilen Electrolux elektrikli süpürge, turbo dex yer başlığına sahip olmasıyla temizlik sırasında farkını hissettiriyor. 6 metrelik kabloya sahip olan süpürgenin sahip olduğu kablo sarıcı, kolay kullanım ve kolay toplanma imkanı sunuyor.

Yıkanabilir hijyenik filtresi ile süpürgenin temizliği de oldukça pratik bir hâl alıyor. Yerinden kolayca çıkarılıp takılabilen filtreler sayesinde ürün temizliği, kullanıcıları yormuyor.

Electrolux Hakkında

Electrolux, kullanıcılarına daima en iyi olanı sunmayı hedefleyen, güçlü finansman ve teknik alt yapıya sahip bir marka olmasıyla birlikte ürün alımı sırasında ve sonrasında kullanıcılarının yanında oluyor.

Pratik ve Konforlu Kullanım

Kutu içeriğinde içten kilitlemeli, paslanmaz çelikten üretilen teleskopik boru, turbo başlık, yıkanabilir hijyenik 12 filtre, 1.4 litre toz hacmi bulunuyor.

Sağladığı enerji tasarrufu, sessiz çalışması ve sunduğu uzun ömürlü kullanım imkanıyla kullanıcıları memnun ediyor.

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Electrolux ESPC7GRT Silent Performer Cyclonic Green ACAA 72db Toz Torbasız Elektrikli Süpürge” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı