Samsung WW80J3283GW/AH A+++ 8 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Samsung WW80J3283GW/AH A+++ 8 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Stok kodu: SEREN-075 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Samsung WW80J3283GW/AH A+++ 8 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Yumuşak yıkama dalgaları ve elmas şekilli kenarları ile en hassas kıyafetleri dahi zarar vermeden yıkamayı başaran Samsung WW80J3283GW/AH A+++ 8 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi, her kumaş türü için ayrı yıkama programı sunuyor. Bebek kıyafetleri, denim, spor giyim, yünlü, sentetik ve pamuklu gibi çok sayıda kumaş çeşidi için özel olarak geliştirilen yıkama programları ile çamaşırlarınızı en doğru sıcaklık düzeyinde yıkayabilir, çok daha uzun ömürlü kullanım imkanı bulabilirsiniz.

Tasarruflu ve Dayanıklı Yıkama Performansı 

 • A+++ enerji verimliliği sınıfında yer alan Samsung çamaşır makinesi, elektrik tüketiminde büyük oranda tasarruf sağlıyor. Verimli tüketim özelliklerinin yanı sıra hızlı yıkama gibi çeşitli programlarla çok daha tasarruflu kullanım imkanı sunan model sayesinde hem enerjiyi hem de zamanı en verimli şekilde kullanabilirsiniz.
 • Hafif kirli çamaşırları hızlı ve güçlü bir şekilde temizleyen Hızlı Yıkama Programı günlük hayatın yoğun temposuna kolayca uyum sağlıyor.
 • Makinenizin dayanıklılığını korumak ve kullanım ömrünü uzatmak için geliştirilmiş olan Voltaj Kontrolü olası enerji dalgalanmalarına ve voltaj düşüşlerine karşı etkili koruma sunuyor. Herhangi bir voltaj değişikliği durumunda dalgalanma oranını ±%25′ e kadar dengede tutan Samsung 1200 Devir Çamaşır Makinesi, olası elektrik kesintisinin ardından otomatik olarak çalışmayı sürdürüyor.
 • Yıkama döngüsünü kontrol etme imkanı sunan çamaşır makinesi modeli, Gecikmeli Bitirme gibi özellikler sayesinde maksimum konforlu kullanım imkanı yaratıyor. Seçilmiş olan yıkama programının bitiş zamanını önceden belirleme şansı veren bu özellik ile makinenin duracağı zamanı 19 saate kadar geciktirebilir, bu sayede ıslak çamaşırların makine içerisinde beklemesini ve kötü koku oluşmasını engelleyebilirsiniz.
 • 8 kilogramlık geniş kapasitesi ile tüm ailenin kıyafetlerini tek seferde yıkama imkanı sunan Samsung A+++ çamaşır makinesi, tüm kullanıcı profillerinin beklentilerini karşılamayı başarıyor.
 • Yıkama sırasında 62 dB, sıkma sırasında ise 76 dB ses seviyesi ile çalışan çamaşır makinesi modeli, minimum gürültü düzeyi ile çok daha konforlu kullanım imkanı sunuyor.
 • Son program hafızası, çocuk kilidi ve benzer özellikler sayesinde daha keyifli kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Ön Yıkama, Yoğun Yıkama, Durulama+ ve Sessiz program opsiyonları ile geliştirilmiş olan Samsung çamaşır makinesi, ihtiyaç duyduğunuz yıkama performansına kolayca sahip olmanızı sağlıyor.
 • Sentetik, spor giyim, pamuklu, yünlü, denim ve bebek kıyafetleri gibi çok sayıda kumaş seçeneğine göre tasarlanan devir özellikleri kıyafetlerinizi en uygun sıcaklıkta yıkıyor ve tüm kumaşların ömrünü uzatıyor.

Gelişmiş Teknik Detay Tasarımı

 • Yıkama Kapasitesi: 8 kg
 • Enerji Sınıfı: A+++
 • Devir Hızı: 1200 Devir
 • Ürün Boyutları (YxGxD): 85 x 60 x 55 cm
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 196 kWh
 • Yıllık Su Tüketimi (lt/yıl): 8100 lt
 • Yıkama Ses Seviyesi (dB): 62 dB
 • Sıkma Ses Seviyesi (dB): 76 dB
 • Ek Özellikler: Hızlı Yıkama, Zaman Erteleme

Modern ve Şık Cihaz Tasarımı 

Beyaz gövde, siyah kristal kapak ve LED panel tasarımı sayesinde son derece estetik bir görünüm elde eden Samsung çamaşır makinesi, bulunduğu ortama modern bir şıklık katıyor. Kutu içerisinde yer alan garanti belgesi ve detaylı kullanım kılavuzu ile birlikte satışa sunulan bu modele sahip olabilir, baştan sona ayrıcalıklı bir beyaz eşya deneyimi yaşayabilirsiniz.

Geleceği Şekillendiren Lider Teknoloji Markası: Samsung

Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik tasarımlara imza atan ve geleceği şekillendirme vizyonu ile daima daha gelişmiş modeller tasarlayan Samsung, teknoloji pazarına yön veren markalardan biri olmayı başarıyor. Mobil, TV & AV ve beyaz eşya tasarımları ile kullanıcıların beklentilerini karşılamayı başaran lider marka, dünyada teknolojik inovasyona öncülük ediyor.

Üst Düzey Performans 

Sayısız teknoloji ile her kumaş türüne özel yıkama performansı sunan Samsung 1200 Devir Çamaşır Makinesi, dayanıklı tasarım özellikleri sayesinde hem makinenizi hem de kıyafetlerinizi uzun yıllar boyu kullanmanızı sağlıyor. LED ekran tasarımından dizayn özelliklerine kadar her detayın profesyonelce geliştirildiği bu modele sahip olarak siz de baştan sona ayrıcalıklı bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.

Diamond Tambur
Diamond Tamburun özgün “yumuşak dalgaları” ve elmas şeklindeki pürüzsüz kenarları çamaşırlarınızı son derece hassas şekilde temizler. Su çıkış deliklerinin ufak olması nedeniyle hassas çamaşırlar su giderlerine takılmaz.
* Tambur görüntüsü modelden modele değişiklik gösterebilir.
Daha Az Çamaşırda Süreden Tasarruf Edin
Hızlı Yıkama programı yoğun temponuz için en uygun çözümdür – hafif kirli çamaşırları hızlı ve etkin bir şekilde yıkar ve böylelikle kendinize ayıracağınız daha fazla zamanınız olur.
Voltaj Dalgalanmalarına Karşı Koruma
Voltaj Kontrolü enerji dalgalanmaları ve voltaj düşmelerine karşı koruma sağlayarak makinenin ömrünü korur. Voltaj dalgalanmalarını ±%25’e kadar dengede tutarak elektrik kesintisinin ardından makineyi otomatik olarak yeniden başlatır.
* WW60H2200EWDLP modeli ile Genel / Normal Mod’a uygun olarak test edilmiştir, 1,2 / 50 µs ve ±1 kV ~ ±6 kV.
Ön ayarlı Yıkama Döngüsü Sonlandırma Süreleri
Gecikmeli Bitirme özelliği yıkama döngüsü bitiş zamanını önceden ayarlamanızı sağlar. Bu özellik ayarlanabilir ve 19 saate kadar geciktirilebilir. Böylece ıslak kıyafetler çamaşır makinesinin içinde uzun süre kalmamış olur.
8
Yıkama Kapasitesi (kg)
Beyaz
Gövde rengi
Siyah kristal
Kapak
LED
Panel Görünümü

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Samsung WW80J3283GW/AH A+++ 8 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı