Altus AL-7100 DS A+++ 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Altus AL-7100 DS A+++ 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

Stok kodu: ARTI-041 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Altus AL-7100 DS A+++ 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Altus AL-7100 DS A+++ 7 kg 1000 devir çamaşır makinesi, bir kerede yıkadığı çamaşır kapasitesiyle kalabalık olmayan ailelerin kullanımına yönelik teknik tasarım özellikleri taşıyor. Çalıştırılan program akışına ait tüm adımların takip edilebildiği Altus çamaşır makinesi; dijital kontrol paneli yardımıyla gerektiğinde devir değişikliği, bekletme, erteleme gibi seçeneklerin devreye alınmasına izin veriyor.

Ekstra Hızlı Yıkama Fonksiyonu ile Yüksek Performans

 • Ekstra hızlı fonksiyonunda çalıştırılan programlar, yüksek yıkama performansı gösterirken; yıkama süreleri %50‘ye kadar kısalıyor.
 • İlave su fonksiyonu, kolay kırışan narin çamaşırlar için ya da çamaşırları daha bol suyla yıkamak ve durulamak için kullanılabiliyor.
 • Çocuk kilidi etkinken program seçim düğmesiyle başka bir program seçimi yapılsa bile daha önce devreye alınmış olan program çalışmaya devam ediyor.
 • Geç başlatma süresi, bir saatlik adımlarla artırılabilirken, program başlangıcı ise 19 saat ertelenebiliyor.
 • Program seçimi sırasında bir dakika içinde herhangi bir program başlatılmazsa makine bekleme durumuna geçerek, gösterge ışıklarının parlaklığını azaltıyor.
 • Program takip göstergesi aracılığıyla çalışan programın ilerleme durumu, gösterge ışıklarının yardımıyla izlenebiliyor.

Teknik Özellikler ve Yükleme Kapağı Kilidi

 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 173 kWh
 • Yıllık Su Tüketimi (lt/yıl): 9.899 lt
 • Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi (dB): 63 dB / 78 dB
 • Enerji Sınıfı: A+++
 • Devir Hızı:1000 Devir

Altus çamaşır makinesinin yükleme kapağında bulunan kapak kilidi, makinenin güvenli kullanımını destekliyor. Kilit, makine içindeki suyun durumuna göre yükleme kapağının açılmasına izin veriyor ya da engel oluyor. Program başlangıcı yapıldıktan sonra gerektiğinde yapılan seçimler değiştirilebiliyor. Bu aşamada makine bekleme moduna alınabildiği gibi, yardımcı fonksiyon, sıcaklık derecesi, devir değişikliği ya da çamaşır ekleme / çıkarma da yapılabiliyor.

Program Seçim Düğmesi ve Esnek Kullanım

Seçimi yapılan ve çalıştırılan programı iptal etmek için program seçim düğmesini çevirdikten sonra başka bir programı seçmek yeterli oluyor. Bir önceki program iptal edildiğinde “Bitti / İptal” ışığı, sürekli yanıp sönerek programın iptal edildiğini bildiriyor. Program adımına ve makine içinde su olup olmadığına bakılmaksızın pompa fonksiyonu devreye girerek, 1-2 dakika süresince çalışıyor. Böylece, makine yeni seçilen programı, ilk adımından itibaren çalıştırmaya hazır hâle geliyor.

Kullanımı Kolay Sade Tasarımlar

Ürünlerini Arçelik garantisi altında müşterilerine ulaştıran Altus, 1998 yılından beri Arçelik A.Ş. markaları arasında yer alıyor. Beyaz eşya sektöründe hizmet veren Altus, kullanıcıların hayatını kolaylaştırmak ve onlara zaman kazandırmak hedefi ile ürün tasarımları yapıyor. İşlevsel, kaliteli, doğaya dost ve kullanımı kolay tasarımlarıyla öne çıkan marka, Ar-Ge aşamasında müşterilerinden aldığı geri bildirimleri göz önünde bulundurarak çalışmalarına yön veriyor.

Tasarruflu ve Verimli Enerji Performansı

Makine açıkken herhangi bir program seçilmezse, 2 dakika içinde sistem otomatik olarak tasarruf moduna geçiyor. Herhangi bir tuşa basıldığında ise sistem, program seçimi ve yıkama için tekrar hazır hâle geliyor. Kumaş cinsine bağlı olarak devreye alınan ana programlar; pamuklu, sentetik, yünlü ve elde yıkama seçeneklerinden oluşuyor. Özel durumlar için tasarlanan pamuklu, hijyen, narin ve mini gibi ek program seçeneklerine program seçim düğmesiyle ulaşılabiliyor. Makinenin bakımına önem verilmesi ve düzenli aralıklarla temizlenmesi hâlinde, ürünün kullanım ömrü uzuyor ve sorun yaşama sıklığı azalıyor. Bunun için izlenmesi gereken adımlar, makinenin kullanım kılavuzunda ayrıntısı ile anlatılıyor. Cihaz, tasarruflu ve verimli enerji kullanım özelliklerini ön planda tutarken yüksek kaliteden ve teknolojiden de ödün vermek istemeyen kullanıcılar için tatmin edici bir seçenek olarak ön plana çıkıyor.

 
Çocuk Kilidi Var
Derinlik (cm) 55
Enerji Sınıfı A+++
Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 173
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 60
Kontrol Paneli Dijital
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 1000
Renk Gri
Sıkmada Ses Seviyesi (dB) 78
Yıkama Kapasitesi 7 kg
Yıkama Ses Seviyesi (dB) 63
Yıllık Su Tüketimi (lt) 9899
Yükseklik (cm) 84

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Altus AL-7100 DS A+++ 7 kg 1000 Devir Çamaşır Makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı