Samsung RT62K7060SL/TR A+ 631 lt A+ No-Frost Buzdolabı

Samsung RT62K7060SL/TR A+ 631 lt A+ No-Frost Buzdolabı

Stok kodu: SEREN-052 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Samsung RT62K7060SL/TR A+ 631 lt A+ No-Frost Buzdolabı

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

İç hacmin tamamında ideal nem dengesini sağlayan Samsung RT62K7060SL/TR 631 Lt A+ Inox Twin Cooling No Frost buzdolabı, yiyeceklerin tazeliğini çok daha uzun süre korumayı başarıyor. Gelişmiş Twin Cooling Plus teknolojisi sayesinde geleneksel bir buzdolabında %30 olan nem oranını %70’e çıkaran Samsung buzdolabı modeli, sebze ve meyveler için en ideal saklama koşullarını yaratıyor. Gelişmiş soğutma ve saklama özelliklerinin yanı sıra kullanışlı tasarım özellikleri ile de çok daha konforlu bir deneyim sunan Samsung RT62K7060SL/TR No Frost buzdolabı modeline sahip olabilir; mutfağınızda ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Konforlu, Tasarruflu ve Uzun Ömürlü Buzdolabı  

  • SpaceMax teknolojisi ile geliştirilen ve net 620 litre iç kapasiteye sahip olan Samsung Twin Cooling No Frost buzdolabı, dilediğiniz her şeyi kolayca saklama imkanı sunuyor. Kullanışlı bölmeleri ve her noktaya kolayca ulaşmak için tasarlanan iç dizaynı sayesinde haftalık alışverişinizi rahatlıkla sığdırabilir, dilediğiniz her şeyi son derece hızlı şekilde bulabilirsiniz.
  • Buzdolabındaki yiyeceklerin daha uzun süre taze kalması için geliştirilen üstün Twin Cooling Plus teknolojisi, iç ortamdaki nem oranını %70’e çıkararak ideal saklama koşullarını yaratıyor. Bu sayede özellikle sebze ve meyve gibi çabuk kuruyan besinlerin çok daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor.
  • Soğutucu ve dondurucu bölmeyi ayrı ayrı soğutan Twin Cooling Plus teknolojisi, bölmeler arası koku geçişini önleyerek yiyeceklerin gerçek tadını koruma altına alıyor. Bu gelişmiş teknoloji ile dondurucu bölmede sakladığınız eti ve soğutucu bölmede yer alan sebzeleri en lezzetli haliyle tüketme şansı bulabilirsiniz.
  • Kullanıcıların talebi üzerine geliştirilen 5 dönüşüm modu, dondurucu bölmeyi standart bir soğutucuya dönüştürme şansı veriyor. İsteğe göre buzdolabınızın tamamını standart soğutucu g kullanabilir, dilerseniz enerji tasarrufu sağlamak için dondurucu bölmeyi kapalı moduna alabilirsiniz.
  • Güçlü soğuk havayı çok hızlı bir şekilde iletme özelliğine sahip olan Samsung A+ buzdolabı modeli, yiyecek ve içecekleri kısa sürede soğutma ve dondurma imkanı sunuyor. Bu gelişmiş teknolojilerle kalabalık davetler sırasında içeceklerinizi çok hızlı bir şekilde soğutabilir; tek bir dokunuşla kısa sürede buz hazırlayabilirsiniz.
  • Kompresör hızını 7 farklı seviye arasında otomatik olarak ayarlayan dijital inverter teknolojisi, Samsung buzdolabı modelinin çok daha güçlü, tasarruflu ve sessiz bir performans sergilemesini sağlıyor. Eskime ve yıpranma oranını da büyük ölçüde azaltan bu kompresör teknolojisi sayesinde çok daha uzun ömürlü kullanım imkanı bulabilirsiniz.

Üstün Saklama ve Soğutma Performansı 

Ürün Tipi: Çift Kapılı
Enerji Sınıfı: A+
Soğutucu Bölme Kapasitesi: 459 Lt
Dondurucu Bölme Kapasitesi: 161 Lt
Ses Seviyesi: 41 dB
Yıllık Enerji Tüketimi: 400 kWh
Ürün Boyutları (YxGxD): 186,2 x 83,6 x 74,2 cm

Çevre Dostu Teknoloji Markası

Kendine has üretim stratejileri ile daima gelişmiş tasarımlara imza atan Samsung, tüm stratejiler içerisinde dünyayı ve çevreyi birinci sıraya koyuyor. 1992 yılında Samsung Çevre Beyanı’nı yayınlayan ve Çevreci Yönetim ilkelerinin temellerini atan lider teknoloji markası, müşterilerine çevre dostu çözümler sunmayı hedefliyor. Ürünlerini daima verimli performans özellikleriyle geliştiren Samsung ile siz de çevreyi koruma altına alabilir, aynı zamanda tasarruflu tüketim imkanlarına sahip olabilirsiniz.

Baştan Sona Konforlu Buzdolabı

Yeni hazırlanmış yiyecekleri sunuma kadar ideal şekilde saklamak üzere tasarlanan çıkarılabilir meze tepsisine ve daha pek çok kolay kullanım özelliğine sahip olan Samsung Twin Cooling No Frost buzdolabı, geleneksel modellerden çok daha fazlası oluyor. Siz de her detayın özenle tasarlandığı bu modeli tercih edebilir, baştan sona gelişmiş teknolojik özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Samsung RT62K7060SL/TR A+ 631 lt A+ No-Frost Buzdolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı