Samsung RT62K7040WW / TR A+ 620 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung RT62K7040WW / TR A+ 620 lt No-Frost Buzdolabı

Stok kodu: SEREN-368 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Samsung RT62K7040WW A+ 620 lt No-Frost Buzdolabı

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Samsung RT62K7040WW A+ 620 LT No-Frost buzdolabı, üst kısmında dondurucu, alt alanda ise soğutucu bulundurur. Buzdolabı ev kullanımı için uygundur. Geniş ailelere yetecek yüksek hacimli tasarım, hem soğutucu hem dondurucu ihtiyacını karşılar. Mevsimlik sebze depolama ve günlük tüketim için gerekli yiyecekleri en taze haliyle saklama için kullanılabilen buzdolabı, modern görünümü ile dikkat çeker. No-frost özelliği ile buz sorununu ortadan kaldırır ve temizliği çok daha kolay hale getirir.

Sağlıklı Muhafaza ile Taze Sebzeler 

 • Twin Cooling Plus teknolojisi sayesinde sıradan bir buzdolabından %40 daha fazla nem sağlayan dolap, yiyeceklerin muhafazası için en elverişli ortamı oluşturur. Uzun süre tazelik, garantilenir.
 • Buzdolabı kullanıcılarının en yoğun şikayetlerinden biri de dolapta oluşan kokulardır. Oysa Samsung buzdolabı, özel bölmeleri sayesinde kokuların yayılmasını önler. Ayrı bölmelerde saklanan yiyecekler ve dondurulmuş ürünler kokuları birbirine karışmadan korunur.
 • SpaceMax teknolojisi ürünü olan cihaz, iç hacminin genişliği ile dikkat çeker. Maksimum saklama alanı sunan buzdolabı, haftalık alışverişi kolaylıkla sığdırabileceğiniz alana sahiptir.
 • Dondurucu kısım soğutucuya döndürülebilir. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre enerji tasarrufu modu gibi 5 dönüşüm modu bulunur. Dondurucu soğutucu, dondurucu kapalı soğutucu alan, soğutucu soğutucu, soğutucu kapalı alt soğutucu alan, kapalı dondurucu alan ve soğutucu şeklindeki modlar, regular, energy saving, fridge max, vacation, mini fridge adları ile ayarlanabilir. Mod ve ısı ayarları üst kapakta yer alan panel üzerinden gerçekleştirilir.
 • Hızlı soğutma etkisi Power Cool özelliği aktif edilerek gerçekleşir. Gıda ve içecekler hızla soğur, Power Freeze tuşu ile hızlı dondurma için görev alır.
 • Dijital Inverter teknolojisi, kompresör hızını 7 seviye içinden otomatik olarak seçer. Otomatik ayar ile daha az enerji tüketimi ve daha az ses mümkündür. Uzun ömürlü yüksek performans böylelikle garantilenir.

Geniş Dondurucu Alan 

 • Ürün Tipi : Çift Kapılı
 • Enerji Sınıfı : A+
 • Brüt Hacim : 631 Lt
 • Dondurucu Kısım Net Hacmi : 161 Lt
 • Ses Seviyesi : 41 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi : 400 kWh
 • Ürün Boyutları (Y x G x D) : 186.2 x 83.6 x 74.2 cm

Yenilikçi Teknoloji için Samsung 

Samsung markası serüvenine Güney Kore’den başlamıştır. 1938 yılında Lee Byung-Chul tarafından kurulan marka, günümüzün önde gelen teknoloji firmalarından biri olarak tanınır. Cep telefonu, televizyon, bilgisayar, beyaz eşya ve küçük ev aleti ürünleri ile kullanıcılarına yeni nesil teknolojiyi sunan Samsung, asırlık tecrübesi ile dikkat çeker. Yenilikçi ürünleri ve geniş ürün yelpazesi ile elektronik cihaz üretiminde sektöre yön veren marka, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile tanınmaktadır. Türkiye’de ve dünyada binlerce kullanıcının tercihi olan Samsung, geniş servis ağı ve satış organizasyonu ile çözüm odaklı hizmetini taçlandırır.

LED Aydınlatma Desteği ile Kusursuz Bir Tasarım

Tasarım detayları ile öne çıkan Samsung RT62K7040WW A+ 620 LT No-Frost buzdolabı, yüksek verimlilikteki LED aydınlatma bulundurur. Geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha tasarruflu ve şık olan sistem, dolap içindeki her köşenin net olarak görülmesine yardımcı olur. Anti bakteriyel koruma ve aktif karbon filtre dolabın temiz, kokusuz ve hijyenik kalmasını sağlar. Samsung buzdolabı garanti belgesi, kullanım kılavuzu ile beraber kullanıcılara teslim edilir. Kısa sürede kullanıma hazırlanan ürünün iç raf düzeni kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillendirilebilir. Çıkarılabilir sebze kutuları, kompakt bölmeler, kullanıcıların pratikliğinin sırrıdır.

Siz de Samsung buzdolabı alarak mutfak deneyiminizi çok daha konforlu hale getirebilirsiniz. Hemen sipariş verin, yeni neslin buzdolabına evlerinizde yer açın.

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Samsung RT62K7040WW / TR A+ 620 lt No-Frost Buzdolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı