Regal RGL 900 A+ 90 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

Regal RGL 900 A+ 90 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

Stok kodu: REGAL-100 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Regal RGL 900 A+ 90 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Doğa ve teknoloji dostu Regal RGL 900 A+ 90 lt Statik büro tipi buzdolabı, modern tesislerde üretilirken birçok kalite kontrol testinden geçiriliyor. Regal nuzdolabı kapalı mekanlarda, sadece gıdaları saklamak üzere gereken teknik donanım özelliklerini taşıyor. Cihazın iç kullanım alanında; buzluk, yumurtalık, buz yapma bölmesi, sebzelik, peynir/tereyağı rafları ile şişelik rafı bulunuyor. Solo kullanım sunan Regal buzdolabı modeli, statik soğutma teknolojisi ile yiyecek ve içecekleri soğutarak, besin değerlerini muhafaza ediyor.

Kırılmaya Karşı Dayanıklı Temperli Camlar

 • Çiftlik evlerinde, yatak ve kahvaltı sunan otel, motel gibi konaklama tesislerinin konuk odaları için tercih ediliyor.
 • Cihaz, 10°C ile 43°C arasındaki ortam sıcaklıklarında verimli bir performans sunuyor.
 • Kapı yönü değiştirilebildiği için, taşınma durumunda mutfaktaki kullanım ihtiyaçlarına göre kapı açılış yönü ayarlanabiliyor.
 • Cihazın sarsıntısız ve düzgün çalışması için ayarlanabilir ayaklar zemine göre dengeye getirilerek, sabitlenebiliyor.
 • Termostat ayar düğmesi buzdolabının soğutucu ve buz yapma bölmelerindeki sıcaklık ayarlarının otomatik olarak yapılmasını sağlıyor.
 • Kırılmaya karşı dayanıklı temperli camlar, raflara dizdiğiniz ağır gıdaları güvenle taşıyor.

Teknik Özellikler ve İç Bölmelerin Kullanımı

 • Ürün Tipi : Büro Tipi
 • Enerji Sınıfı : A+
 • Brüt Hacim : 90 lt
 • Soğutucu Bölme Hacmi : 88 lt
 • Ses Seviyesi : 43 dBA

Damlalık/eritme tepsisinin arkasına montajı yapılan profil yaz (yüksek ortam sıcaklığı) ve kış (düşük ortam sıcaklığı) durumuna göre konumlandırılıp, dolap içerisindeki soğuk hava miktarını kontrol ediyor. Soğutucu kısmı taze yiyecek ve içecekler için tasarlanan Regal Statik buzdolabı modelinin buz yapma bölmesi bu nedenle sadece buz elde etmek için kullanılabiliyor. Şişeler şişe tutucuda veya kapıdaki şişe rafında saklanabilirken, çiğ etin buzdolabının buz yapma bölmesine en yakın (en üst) rafında, polietilen bir torba içinde saklanması öneriliyor.

Termostat Ayar Düğmesi ve Verimli Performans

RGL 900 büro tipi buzdolabı modelinin termostat düğmesi 1-2, 3-4 ve 5 olmak üzere, 3 ayrı konumda soğutma için ayarlanabiliyor. Yeni konulan yiyecekleri hızla soğutabilmek ve hızlı buz elde etmek için termostat düğmesinin 5 numaralı konumda çalışması öneriliyor. Bu konumda cihaz uzun süre çalışacağı için buz yapma bölmesi yeterince soğuduğunda, düğmenin tekrar eski konumuna getirilmesi gerekiyor. Normal kullanım olan 3-4 numaralı konumda cihaz en iyi performansı sunuyor. Daha az soğutma yapmak için kullanılabilen 1 – 2 numaralı konum ise kış aylarında enerji tasarrufu yapma imkanı veriyor.

Regal Kalitesi

2002 yılında hizmet vermeye başlayan marka, elektronik ve beyaz eşya sektörüne daima yenilikçi ürünler sunmayı hedefliyor. Zorlu Grubu’na ait markalardan biri olan Regal; ürün dayanıklılığı, verdiği güven ve kalitesiyle Türkiye’nin önde gelen teknoloji üreticileri arasında yer alıyor. En son geliştirilen teknolojileri erişilebilir fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşturan marka, şık tasarımlar ve akıllı uygulamalar eşliğinde yenilenme ruhunu yaşatmayı hedefliyor.

Enerji Verimliliği ve Tasarruf

Regal RGL 900 buzdolabı; evlerde, dükkanlarda, mağazalarda, ofislerde ve diğer kapalı çalışma ortamlarının personel mutfaklarında sebze, meyve ve içecekleri soğutmak ve bir süre muhafaza etmek için tercih ediliyor. Bir gün içerisindeki enerji sarfiyatı 0,309 kW olan cihaz, yıl içinde ortalama 113 kW enerji tüketiyor. Bununla birlikte gerçek tüketim, A+ enerji ile çalışan cihazın nerede, hangi ortam sıcaklığında ve nasıl kullanıldığıyla orantılı olarak oldukça farklılık gösteriyor. Sıcak yiyecek ve içecekleri buzdolabına koymadan önce oda sıcaklığında soğumalarını beklemek hem enerji tasarrufu hem de soğutucu bölmenin verimli performansı anlamına geliyor. Regal 900 modelinin yüksekliği 821 mm, genişliği 480 mm, derinliği 540 mm, ağırlığı ise 23,9 kg geliyor. İç ve dış tasarımı ile şık ve modern bir görünüm sunan cihazın, güçlü ve verimli performansından faydalanmak için hemen bir Regal RGL 900 Statik buzdolabı satın alabilirsiniz.

 

Genel Özellikler

Ürün Tipi Büro Tipi
Enerji Sınıfı A+
Toplam Brüt Hacim (lt) 90
Renk Beyaz
Boyutlar (YxGxD)-(Cm) 82*48*54
Enerji Tüketimi (kWh/24 saat) 0,309

Soğutucu

Soğutucu Raf Tipi Cam Raf
Soğutucu Raf Sayısı 2
Ayarlanabilir Cam Raf Var

Dondurucu

Aydınlatma

Soğutucu Aydınlatma Var

Kontrol Sistemi

Diğer Özellik ve Teknolojiler

Temperli Cam Raflar (Kırılmaya Dayanıklı) Var
Değiştirilebilir Kapak Açılış Yönü Var

Ek Özellikler

Kapı İçi Peynir Ve Tereyağ Rafı Var
Buzluk 1 adet
Çağrı Merkezi Satışına Açık Evet
Genişlik (cm) 48-59
Toplam Brüt Hacim Lt 90-249
Yükseklik (cm) 82-143

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Regal RGL 900 A+ 90 lt Statik Büro Tipi Mini Buzdolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı