Grundig DUO 6100 I A++ 611 lt No-Frost Buzdolabı

Grundig DUO 6100 I A++ 611 lt No-Frost Buzdolabı

Stok kodu: GİZPA-041 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Grundig GRND 6100 I A++ 611 lt No-Frost Buzdolabı

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Grundig GRND 6100 I A++ 611 Lt Duo No-Frost Buzdolabı güçlü performans ve az enerji sarfiyatı bekleyen tüketicilere teknolojik bir çözüm sunuyor. Yeni nesil soğutma sistemi olan Duo No Frost teknolojisi, soğutucu ve dondurucu bölmelere özel hava dolaşımı yaparak yiyecekler için en uygun koruma ortamını oluşturuyor. Mavi ışık teknolojisi; meyve, sebze ve yeşilliklerin besin içeriğinin korunmasına yardımcı oluyor. Otomatik buz makinesi dilediğiniz zaman kullanacağınız buz küplerini otomatik olarak hazırlıyor. Kahvaltı bölmesi şarküteri ürünlerinin ve hızlı tüketilecek et ürünlerinin bozulmasını geciktiriyor.

Hijyene önem veren kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış olan ürünün sahip olduğu iyon teknolojisi bakteri ve küf oluşumunun önüne geçiyor. Özel tekniklerle güçlendirilmiş temperli cam raflar kolaylıkla temizlenebiliyor. Parmak izi bırakmayan Inox dış yüzey buzdolabınızın temiz ve şık görünmesini sağlıyor. Az enerji gereksinimi ile üst düzey performans gösteren teknolojik bileşenlere sahip bir Duo No-Frost buzdolabı arayışındaysanız ürünün teknik özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Soğutma Teknolojisi ile Tanışın

 • İki soğutma sistemine sahip Grundig GRND 6100 I A++ 611 Lt Duo No-Frost Buzdolabı, Duo No Frost teknolojisi ile gıdalarınızı en iyi koşullarda saklamanız için gerekli olan ideal nem ve sıcaklık değerlerini ayarlıyor. İki farklı fan sistemi ile desteklenen yeni nesil soğutma teknolojisi eşit ve düzenli hava akışı sağlıyor. Böylece hava kalitesini iyileştirerek gıdaların daha uzun süre taze kalmasına yardımcı oluyor. Dondurucu ve soğutucu bölmeler arasındaki hava geçişini engelleyerek farklı bölmelerdeki yiyeceklerin kokularının birbirine karışmasını önlüyor. Sıcaklık değişimlerinin hızlıca dengelenmesi enerji tasarrufu sağlıyor.
 • Mavi ışık teknolojisi uygun dalga boyunda ışık ile bitkisel besinlerin fotosentez yapmalarına yardımcı oluyor. Bu sayede gıdaların tat ve aromalarını korumalarını sağlayarak vitamin içeriğini artırıyor.
 • Koku önleyen iyon teknolojisi buzdolabı kokusu problemini ortadan kaldırıyor. Buzdolabının içine negatif iyon salan teknoloji, pozitif yüklü partikül ve bakterileri etkisiz hale getiriyor. Böylece buzdolabı içindeki havanın kalitesini artırarak mikroorganizma kaynaklı kötü koku oluşumlarını engelliyor.
 • Temperli cam raflar, dayanıklı yapısı sayesinde 30 kg ağırlığı rahatlıkla taşıyor. Camın termal ve kimyasal işlemlerle güçlendirilmesi ile üretilen temperli camın çatlama ya da kırılma durumunda dağılmaması olası yaralanmaların önüne geçiyor. Soğuğu iyi muhafaza eden temperli cam raflar, buzdolabı temizliği konusunda size büyük kolaylık sağlıyor. İşlevselliğinin yanı sıra buzdolabınızın iç dizaynına şıklık katıyor.
 • LED aydınlatma teknolojisi çok daha az enerji harcayarak buzdolabınız tüm bölmeleri için iyi bir aydınlatma sağlıyor. Daha az ısı yayarak enerjiden tasarruf edilmesine yardımcı oluyor.
 • Manuel doldurmalı otomatik buz makinesi su haznesi dolu olduğu sürece otomatik olarak buz üretiyor. Otomatik buz makinesi depoladığı buz küplerini kullanımınıza hazır halde saklıyor.

Geniş, Sessiz ve Ergonomik Tasarım

 • Ürün Tipi: Çift Kapılı
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Brüt Hacim: 611 Lt
 • Dondurucu Bölme Hacmi: 130 Lt
 • Ses Seviyesi: 41 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 351 kWh
 • Ürün Boyutları (Y x G x D): 182.5 x 84 x 80.1 cm

Grundig ile Çevre Dostu Teknolojiyi Keşfedin

1945 yılında Almanya’da kurulan Grundig bugün Koç Holding’e bağlı olan Arçelik A. Ş. bünyesinde faaliyetlerine devam ediyor. Avrupa’nın güvenilir beyaz eşya üreticileri arasında sayılan firmanın 65’den fazla ülkede 1600 çalışanı bulunuyor. Beyaz eşya üretiminin yanı sıra eğlence elektroniği, küçük ve büyük ev aletleri üreten Grundig, tüketicilerinin gereksinimlerini karşılayacak çevre dostu teknolojiler geliştirmeye hız kesmeden devam ediyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Genel Özellikler
Eco Modu Var
Aydınlatma Tipi LED
Tatil Modu Var
Ürün Tipi İki Kapılı
Elektronik Gösterge Var
Duo No Frost Var
Temperli Cam Raflar Var
Toplam Brüt Hacim 611
Teknolojik Özellikler
Ion Fresh Teknolojisi Var
Otomatik Buz Makinesi Var
Mavi Işık Bölmesi Var
0°c Bölmesi Var
Şaraplık Bölmesi Var
Soğutucu Bölme Özellikleri
Soğutucu Bölme Net Hacmi (L) 421
Hızlı Soğutma Var
Dondurucu Bölme Özellikleri
Dondurucu Sepet Sayısı 0
Dondurucu Bölme Aydınlatma Tipi LED
Günlük Buz Yapma Kapasitesi (kg) 2
Dondurucu Bölme Net Hacmi (L) 130
Toplam dondurucu bölme sayısı 0
Ölçüler
Enerji Sınıfı A++
Günlük Enerji Tüketimi (25°C’de) (kwh/Gün) 0.963
Ses Seviyesi (dBA) 41
Ağırlık (kg)
Ağırlık (kg) 108.0 kg
Ambalajlı Derinlik (cm) 81.7 cm
Ambalajlı Genişlik (cm) 90.7 cm
Ambalajlı Yükseklik (cm) 190.9 cm
Ambalajlı Ağırlık (kg) 112.4 kg
Derinlik (cm) 74.5 cm
Genişlik (cm) 84.0 cm
Yükseklik (cm) 182.5 cm

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Grundig DUO 6100 I A++ 611 lt No-Frost Buzdolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı