Grundig DUO 5300 I A++ 530 lt No-Frost Buzdolabı

Grundig DUO 5300 I A++ 530 lt No-Frost Buzdolabı

Stok kodu: GİZPA-046 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Grundig DUO 5300 I A++ 530 lt No-Frost Buzdolabı

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Parmak izi bırakmayan Inox yüzeyi ile şık bir görünüm sunan Grundig GKND 5300 I A++ 530 Lt No-Frost Buzdolabı sağlamlık, hijyen ve enerji tasarrufu bekleyen tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Sahip olduğu teknolojik bileşenler sayesinde kalite ve bütçeye önem veren kullanıcılara avantaj sağlıyor. Duo No-Frost teknolojisi, soğutma bölmesindeki gıdaların donmadan uzun süre saklanmasını sağlıyor. Hava kalitesini artıran bu teknoloji sayesinde karlanma, buzlanma ya da terleme gibi istenmeyen durumlar önleniyor. Mavi ışık teknolojisi, sebze ve meyvelerin canlılığını sürdürerek vitamin miktarını artırmasına yardımcı oluyor. İyon teknolojisi, ortama püskürttüğü negatif iyonlar yardımıyla pozitif yüklü bakteri, virüs ve küflerin hareket kabiliyetini engelliyor. Böylece buzdolabınızdaki kötü koku oluşumunun önüne geçiyor. A++ enerji sınıfındaki ürünün sahip olduğu LED aydınlatma teknolojisi, enerjiden tasarruf sağlayarak buzdolabınızın tüm bölmelerini etkin şekilde aydınlatıyor.

Gıdalarınızı en uygun koşullarda muhafaza edebileceğiniz, gereken hijyen koşullarını sağlayan, geniş ve temizliği kolay bir No-Frost buzdolabı arayışındaysanız ürünün teknik özelliklerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Az Enerji Sarfiyatı Yapan Yeni Nesil Soğutma Sistemi

 • Duo No-Frost teknolojisi, iki ayrı soğutma sisteminin işlevselliği ile soğutucu ve dondurucu bölme için bağımsız hava dolaşımı ve nem dengesi sağlıyor. İki bölme arasında hava akışına izin vermeyen yeni nesil soğutma sistemi, gıdalar arasında koku geçişini engelliyor. İki ayrı özel fan sistemi ile desteklenen Duo No-Frost teknolojisi, dengeli ve düzenli bir hava sirkülasyonu sağlayarak gıdalarınızın bozulmasını, bayatlamasını ve kurumasını geciktiriyor. Ortam sıcaklığı yükseldiğinde hızlı şekilde düzenleme yaparak enerji sarfiyatını azaltıyor.
 • Mavi ışık teknolojisi, bitkilerin fotosentez yaparken kullandığı belirli dalga boyundaki ışığı ortama vererek sebze ve meyvelerin canlılığını sürdürmesini sağlıyor. Böylece bitkisel gıdalar besin değerini, kokusunu ve tadını kaybetmiyor. C vitamini içeren besinlerin vitamin miktarını artırıyor.
 • Termal ve kimyasal yöntemlerle güçlendirilmiş olan temperli cam raflar 30 kg’a kadar taşıma kapasitesi sunuyor. Kırılma durumunda birbirinden ayrılmayan temperli cam materyal, yaralanma riskini en aza indiriyor. Kolayca temizlenebilir olan raflar, kullanım kolaylığının yanı sıra buzdolabınızın iç dizaynına şıklık katıyor.
 • LED aydınlatma teknolojisi, buzdolabınızın iç ortamını tümüyle aydınlatıyor. LED lambalar az ısınması sebebi ile enerjiden tasarruf edilmesine yardımcı oluyor.
 • Elektronik kontrol sistemi, hafif dokunuşlarla tüm ayarları hızlıca yapabilmenize imkan sağlıyor.
 • Kahvaltılık bölmesi, süt ve şarküteri ürünleri ile hızlıca tüketeceğiniz et ürünleri için ideal saklama ortamı sunuyor. Bu sayede gıdalarınızın besin içeriği uzun süreli olarak korunuyor.

Çevre Dostu Teknolojik Bileşenler

 • Ürün Tipi: Kombi Tipi
 • Enerji Sınıfı: A++
 • Brüt Hacim: 530 Lt
 • Dondurucu Bölme Net Hacim: 98 Lt
 • Ses Seviyesi: 44 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 300 kWh
 • Ürün Boyutları (Y x G x D): 185 x 70.4 x 75.7 cm

Grundig: Arçelik A. Ş. Güvencesindeki Teknoloji

Arçelik A. Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Grundig, 1945’te Almanya’da kurulmuş bir teknoloji ve beyaz eşya firması olarak yerli ve küresel pazarda büyük ilgi görüyor. Avrupa’nın önde gelen firmaları arasında yer alan Grundig’in 65’den fazla ülkede 1600 çalışanı bulunuyor. Firmanın ürettiği beyaz eşya, eğlence elektroniği, küçük ve büyük ev aletleri, dünya çapında beğeni topluyor. Grundig; en yeni teknolojileri tüketicilerle buluşturma misyonu ile ilerleyerek tasarım, satış, pazarlama, kalite ve ürün yönetimi çalışmalarına devam ediyor.

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Grundig DUO 5300 I A++ 530 lt No-Frost Buzdolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı