Altus AL-380 E A+ 560 lt No-Frost Buzdolabı

Altus AL-380 E A+ 560 lt No-Frost Buzdolabı

Stok kodu: ALTUS-028 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Altus AL-380 E A+ 560 lt No-Frost Buzdolabı

Gıdalarını ideal koşullarda saklarken enerjiden tasarruf yapmak isteyen tüketiciler için tasarlanmış olan Altus AL-380 E A+ 560 Lt No-Frost Buzdolabı, %20 daha az enerji sarfiyatı yapıyor. Yeni nesil No-Frost soğutma sistemi yiyecek ve içecekleriniz için etkin soğutma ve dondurma fonksiyonlarını başarıyla yerine getiriyor. Multiflow teknolojisi sayesinde buzdolabınızın her noktasına eşit üfleme yapan model, sıcaklık dalgalanmalarının önüne geçiyor. Bakteri filtresi kötü koku oluşumunu engelliyor. Antibakteriyel contanın desteği ile buzdolabınızdaki mikrobiyolojik gelişimi asgari düzeye indiriyor. Elektronik kontrol paneli buzdolabınızın tüm ayarlarını hızlı ve pratik şekilde yapmanıza imkan sağlıyor. Çevreye yalnızca 42 dB ses veren ürün, gürültü kirliliğinin önüne geçerek evinizin huzurlu ortamını koruyor.

Gıdalarınızı ideal nem, soğutma ve hijyen koşullarında muhafaza edebileceğiniz, A+ enerji sınıfında çalışan şık ve kullanışlı bir No-Frost buzdolabına ihtiyacınız varsa ürünün teknik özelliklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Yeni Nesil Soğutma Teknolojisi ile Gıdalarınızın Uzun Süre Taze Kalsın

 • Yeni nesil No-Frost soğutma sistemi buzdolabınızda meydana gelebilecek terleme, karlanma ve buzlanmanın önüne geçiyor. Özel fan sistemi buzdolabınızdaki sıcaklık dalgalanmalarını hızlı ve etkin şekilde düzenliyor. Bu sayede gıdalarınızın uzun süre taze kalmasını sağlıyor. Nem kontrolü yapan teknoloji yiyeceklerinizin kurumasını ve bayatlamasını engelliyor.
 • Multiflow teknolojisi her rafta bulunan çoklu hava çıkışı sayesinde eşit soğutma sağlıyor. Buzdolabınızın kapısı açıldıktan sonra iç ortamdaki ısıyı hızlıca uygun değere getiriyor. Ortam sıcaklığını sabit tutan teknoloji yiyecek ve içeceklerinizi daha sağlıklı koşullarda donduruyor ve soğutuyor.
 • 393 Lt hacme sahip geniş soğutucu bölme gıdalarınızı optimum nem ve sıcaklık şartlarında uzun süre bozulmadan korumanızı sağlıyor. 121 Lt hacim ile ihtiyacınız olan dondurma alanını sunan dondurucu bölme gıdalarınızı hızlı şekilde donduruyor ve besin değerini korumasına yardımcı oluyor. Buzmatik özellikle yaz ayları için size ekstra konfor sunuyor.
 • Bakteri filtresi mikroorganizma kaynaklı kötü koku oluşumunu ortadan kaldırıyor. Antibakteriyel conta üzerinde bulunan özel kaplama sayesinde bakteri, küf gibi mikroorganizmaların oluşmasını engelliyor. Böylece gıdalarınızı sağlıklı koşullarda saklamanız için ihtiyacınız olan hijyen ortamını size sağlıyor.
 • 0°C kahvaltılık bölmesi şarküteri ürünleri ile hemen tüketeceğiniz et ürünleri için ideal saklama alanını oluşturuyor. Buzdolabınızın diğer kısımlarından daha düşük sıcaklığa sahip olması bakımından yiyeceklerinizin ömrünü uzatıyor.
 • 24 saatte 9 kg gıda dondurma ve 2 kg buz yapma kapasitesine sahip Altus AL-380 E A+ 560 Lt No-Frost Buzdolabı, günlük sadece 1161 kWh enerji harcayarak bütçenize katkı sağlıyor.

Düşük Ses Seviyesi ve %20 Enerji Tasarrufu

 • Ürün Tipi: Çift Kapılı
 • Enerji Sınıfı: A+
 • Brüt Hacim: 560 Lt
 • Dondurucu Bölme Net Hacim: 121 Lt
 • Ses Seviyesi: 42 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi: 424 kWh
 • Ürün Boyutları (Y x G x D): 185 x 74 x 77 cm

Yaşamınızı Kolaylaştıran Teknolojinin Adresi: Altus

1998 yılında Vehbi Koç tarafından kurulan Altus, Arçelik A.Ş. bünyesinde faaliyetlerini sürdürüyor. Klima, ankastre cihaz, su ısıtıcısı, küçük ev aletleri ve beyaz eşya üretimi yapan firma 4000 satış noktası ile Türkiye’nin en geniş dağıtımını yapan ev teknolojileri üreticisi unvanını taşıyor. Türkiye, Romanya ve Rusya’da bulunan 13 üretim tesisi ve 25000 çalışanıyla tüketicilerinin yaşamını kolaylaştırmak için çalışıyor. Altus en yeni teknolojileri kullandığı ürün gamını ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak için faaliyetlerini azimle sürdürüyor.

%20 daha az enerji gereksinimi ile ekonomik ve ekolojik fayda sağlayan, oldukça sessiz çalışarak evinizin huzurunu koruyan bir No-Frost buzdolabı arayışındaysanız tercihinizi Altus AL-380 E A+ 560 Lt No-Frost Buzdolabı olarak belirleyebilir, ürünü güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz.

 

Ürün Tipi

No Frost

Ürün Rengi

Beyaz

Toplam Brüt Hacim (lt)

560

Enerji Sınıfı

A+

Multiflow

Var

Kontrol Sistemi

Elektronik

Fan

Var

Nem Kontrolü

Var

Dondurucu Bölme Net Hacmi (lt)

121

Soğutucu Bölme Net Hacmi (lt)

393

Soğutucu Gaz

R600a

Ses Seviyesi (dBA)

39

Antibakteriyel Conta

Var

Bakteri Filtresi

Var

Buzluk Tipi

Buzmatik

Buz Yapma Kapasitesi (kg/24 saat)

2

0°c Bölmesi

Var

Gövde Raf Tipi

Cam

Buzd.’nın Çalıştığı Min. Sıcaklık (ºc)

-5

25°c Enerji Sarfiyatı(kwh/24saat)

1,161

Yeni No-Frost Sistemi

Var

Dondurma Kapasitesi (kg/24 saat)

9

Yükseklik (cm)

185

Derinlik (cm)

77

Genişlik (cm)

74

 

Aydınlatma Var
Buz Matik Yok
Derinlik (cm) 81
Dondurma Kapasitesi Kg / 24 Saat 9
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 121
Dondurucu Özelliği No Frost
Enerji Sınıfı A+
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 74
Hacim (L) 560
Hızlı Dondurma Yok
Hızlı Soğutma Yok
Kapı Açık Uyarısı Yok
Kontrol Paneli Dijital
Kullanım Şekli Solo
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 42
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 393
Su & Buz Pınarı Yok
Üretici Arçelik
Ürün Tipi Çift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 424
Yükseklik (cm) 186

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Altus AL-380 E A+ 560 lt No-Frost Buzdolabı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı