Vestfrost VFBM 301 A++ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Vestfrost VFBM 301 A++ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Stok kodu: SEREN-097 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Vestfrost VFBM 301 A++ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Doğa dostu teknolojileri ve tasarruflu programlarıyla hem çevreyi hem de ev ekonomisini gözeterek tasarlanmış Vestfrost VFBM 301 A++ 3 programlı bulaşık makinesi, kullanıcılara hayal ettikleri bir temizlik sunuyor. Çelik tabanlı gövdesi ve beyaz renginin getirdiği şıklıkla göz dolduran VFBM 301, elde yıkama hassasiyetine sahip programlarıyla öne çıkıyor ve ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde tespit edip programlarını bunlara göre uyarlıyor.

Vestrost VFBM 301’i Tercih Etmek İçin 5 Sebep

– 12 kişilik kapasitesiyle çok miktarda bulaşık, tek seferde yıkanabiliyor.

– Az bulaşık opsiyonuyla makinede bulunan bulaşık miktarına göre su ve enerji düzeyini ayarlayarak ekstra tasarruf sağlıyor.

– Yüksekliği ayarlanabilir üst sepet ile bulaşıklarınızı makineye pratik şekilde yerleştirmenize imkan tanıyor.

– Bulaşık makinesi, 3 farklı program seçeneğiyle bulaşıkların en verimli şekilde yıkanıp durulanmasını sağlıyor.

– Çalıştığı esnada düşük düzeyde ses çıkaran model, günün ilerleyen saatlerinde de bulaşık yıkanabilmesini mümkün kılıyor

Kapsamlı Teknik Özellikler ve İleri Düzeyde İşlevsellik

Program Sayısı: 3

Yıkama Kapasitesi: 12 kişilik

Enerji Sınıfı: A++

Ürün Boyutları (YxGxD): 85×59.8×59.8

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 258

Su Tüketimi (lt/program): 12

Ses Seviyesi (dB): 57

Hassas ve Etkili Temizlik

Vestfrost VFBM 301, bulaşıkları makineye yerleştirmeden önce durulamaya gerek bırakmıyor. Tek seferde 12 kişilik bulaşığın ustaca hakkından gelen model, bulaşıkları adeta elde yıkanıyormuşçasına özel bir hassasiyetle temizliyor. Ürün, en gözde yemek takımlarınızı dahi makineye korkusuzca yerleştirebileceğinizin mesajını veriyor. Çizilmesine kıyamayacağınız tencerelerden teflon tavalara kadar her şey Vestfrost bulaşık makinesine yerleştirilebiliyor.

Tasarruf Dostu Bulaşık Makinesi Vestfrost VFBM 301

Vestfrost VFBM 301 bulaşık makinesi A++ enerji verimliliği kategorisinde yer alarak mutfağınızın tasarruflu dostlarından biri oluyor. Yıllık 258 kWh enerji tüketimi ve tam dolu halde yıkama başına 12 litrelik su tüketimiyle israf konusunda oldukça temkinli olan VFBM 301, içinde bulunan bulaşık miktarına göre su ve enerji tüketerek kullanıcılarını memnun ediyor.

Vestel’in Kanatları Altında Olan Bir Marka: Vestfrost

Danimarka’nın önde gelen beyaz eşya üreticilerinden Vestfrost 1963 yılında kuruldu. Üretimine evde kullanılan derin dondurucularla başlayıp dizayn dondurucularla devam eden Vestfrost, 1979 yılında 1 milyon adet üretime ulaştı. 1981 yılında dolap, derin dondurucular ve sıcak pompa olarak üç bölüme ayrılan marka 2000 yılında ise 10 milyon adet üretime ulaşarak ISO 14001 belgesi aldı. Dev marka 2006 yılında ise Vestel ile iş birliğine başladıktan sonra 2008 yılında Vestel tarafından satın alındı.

Hem Pratik Hem Ergonomik Bir Kullanım Deneyimi

Vestfrost VFBM 301 bulaşık makinesinin çelik tabanlı gövdeleri, yapısındaki paslanmaz çelik sac maddesi sayesinde suyla temastan olumsuz etkilenmiyor ve kullanıcılarına güvenli ve uzun ömürlü bir deneyim vadediyor. 3 farklı yıkama programıyla bulaşıkların kir durumlarına, niteliklerine ve miktarına göre kendini uyarlayabilen model, aynı zamanda az bulaşık opsiyonuyla bulaşıkların dolmasını beklemeden de kullanılabiliyor. Sadece 57 dB’lik ses seviyesiyle çalışırken adeta kendisini unutturan VFBM 301 bulaşık makinesi, standart ölçüleriyle mutfakta onun için ayırdığınız yere de kolaylıkla sığabiliyor. Çeşitli büyüklükte ve şekildeki bulaşıkların kolayca makineye yerleşmesine olanak tanıyan yüksekliği ayarlanabilir üst sepeti kullanım deneyimini pratikleştirirken sahip olduğu su taşma emniyet sistemi de güven konusunda gözünüzün arkada kalmamasını sağlıyor. Bulaşık makinesinin istenildiği zaman çalıştırılmasını sağlayan zaman erteleme özelliğiyle ise yaşam daha konforlu ve pratik hale geliyor. Vestfrost VFBM 301, aynı zamanda şebeke suyu içerisindeki kireci yumuşatarak hem kendisini hem de bulaşıklarınızı koruyor.

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Vestfrost VFBM 301 Bulaşık Makinesi ile bulaşıklarınız ışıl ışıl, içiniz rahat olsun…
• 3 Program
• 12 Kişilik
• LED Gösterge
• Renk: Beyaz
• Enerji: A++
• Çelik Tabanlı Gövde
• Az Bulaşık Opsiyonu
• Zaman Erteleme
• Yüksekliği Ayarlanabilir Üst Sepet
 
Derinlik (cm) 59.8
Enerji Sınıfı A++
Genişlik (cm) 59.8
Kapasite 12 Kişilik
Kullanım Şekli Solo
Program Sayısı 3
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 57
Su Tüketimi (lt/program) 12
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 258
Yükseklik (cm) 85

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Vestfrost VFBM 301 A++ 3 Programlı Bulaşık Makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı