Vestel 8812 TL A+++ 8 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Vestel 8812 TL A+++ 8 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Stok kodu: VESTEL-295 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Vestel 8812 TL A+++ 8 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Vestel 8812TL A+++ 8 kg 1200 devir çamaşır makinesi A+++ enerji verimliliği sınıfında yer alması nedeniyle çok düşük miktarda enerji tüketimi ile yüksek performans avantajı sunuyor. 8 kg kapasiteli çamaşır makinesi ile tek seferde fazla miktarda çamaşırı temizlemek mümkün hale geliyor. Aynı zamanda yorgan programının da bulunduğu Vestel 8812TL A+++ 8 kg çamaşır makinesi ile bu tip çamaşırlar zarar görmeden kolaylıkla yıkanabiliyor. Nikel kaplama rezistans özelliği ile çamaşır makinesi kireç oluşumuna karşı korunarak uzun ömürlü kullanım avantajı sunuyor.

Süper Hızlı Yüksek Performans 

Süper hızlı 12 dakikalık özel program seçeneğine sahip olan Vestel 8812TL A+++ 1200 devir çamaşır makinesi ile çok kirli olmayan günlük çamaşırları vakit kaybetmeden yıkamak büyük bir avantaj sağlıyor. 2 kilograma kadar olan hafif kirli çamaşırlar bu program sayesinde kısa sürede temizleniyor. Böylelikle kullanıcılar kendilerine ve sevdiklerine çok daha fazla vakit ayırarak zaman tasarrufu yapma imkanı yakalıyor.

Vestel 8812TL 1200 devir çamaşır makinesinin özel mikro delikli ve inci dokulu kazanı sayesinde narin ve giymeye kıyamadığınız çamaşırları gönül rahatlığı ile yıkamak mümkün oluyor. İnci kazan teknolojisi ile narin çamaşırlar yıkama ve sıkma işlemi sırasında zarar görmeden istenen temizlik düzeyine ulaşıyor. Su kesik emniyet sistemi ile su kesintisi yaşandığı sırada çalışmayı otomatik olarak durduran Vestel 8812TL 8 kg çamaşır makinesi, kesinti sona erdiğinde programın kaldığı yerden devam etmesine olanak sağlıyor.

Vestel 8812TL A+++ 8 kg çamaşır makinesinin kolay ütüleme / kırışıklık azaltma fonksiyonu tek bir tuşla çamaşırların daha hassas yıkanmasını sağlayarak ütü için daha az zaman harcamaya imkan tanıyor. Aynı zamanda Vestel tasarımı olan tam daire geniş kapı özelliği ile yorgan gibi büyük hacimli çamaşırlar kolaylıkla çamaşır makinesine yerleştirilip çıkarılıyor. Bumerang gövde tasarımına sahip olan Vestel 8812TL A+++ 1200 devir çamaşır makinesi, yıkama ve sıkma işlemleri sırasında daha az ses çıkmasını sağlayarak ekstra konforlu bir ortam yaratıyor. Böylelikle kullanıcılar çocukları uyurken, ders çalışırken veya misafir ağırlarken rahatsızlık duymuyor.

Çok kirli, pamuklu ve keten çamaşırlar için 95 °C beyazlar programı ekstra temizlik sağlarken çamaşır makinesi boş çalıştırıldığında bile tambur içindeki zararlı mikroorganizmaları etkisiz hale getiriyor. Ekstra hijyen düşkünleri için bu program büyük bir avantaj. Az kirli çamaşırları 60 dakikada yıkama opsiyonu sunan Vestel 8812TL 1200 devir çamaşır makinesi ile çok fazla zaman harcamadan istenen temizlik düzeyine ulaşmak mümkün oluyor.

Vestel 8812TL A+++ Çamaşır Makinesi Faydaları

 • Vestel 8812TL A+++ 8 kg çamaşır makinesi su taşma emniyet sistemi ile su seviyesi belirlenen düzeyi aştığında pompayı devreye sokarak  fazla suyu dışarıya atıyor.
 • Çamaşır makinesi tüm programlarla beraber seçilebilen ek durulama fonksiyonu sayesinde fazladan durulamaya ihtiyaç duyulan çamaşırlar için kolaylık sunuyor.
 • Dengesiz yük kontrol sisteminin bulunduğu Vestel 8812TL A+++ çamaşır makinesi, tambur içindeki dengesiz yük seviyesine göre sıkma devrini otomatik ayarlıyor.
 • Geniş ve şık LED ekranı ile çamaşır makinesinin kullanımı kolaylaşıyor ve yıkama işleminin aşamaları takip ediliyor.

Vestel 8812TL A+++ 1200 Devir Çamaşır Makinesi Öne Çıkan Teknik Özellikler

 • Yıkama Kapasitesi: 8 Kg
 • Enerji Sınıfı: A+++
 • Deviz Hızı: 1200 Devir
 • Ürün Boyutları ( YxGxD ): 84.5 x 59.7 x 55.7 cm
 • Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 155 kWh
 • Yıllık Su Tüketimi (lt/yıl): 9680 lt
 • Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi (dB): 58 / 75 dB

Türkiye’nin Global Markası

Vestel 1984 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Tüm ürünlerini Manisa’da üreten firma, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın tanıdığı teknoloji liderleri arasında yerini almıştır. Dayanıklı ve yenilikçi tasarımlara sahip beyaz eşyalar üreten Vestel, bu nedenle tercih sıklıkla tercih ediliyor.

Vestel 8812TL A+++ 1200 devir çamaşır makinesi kutu içeriğinde bağlantı ekleri, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi yer alıyor.

 

 
Çocuk Kilidi Var
Derinlik (cm) 55.7
Ek Özellikler Hızlı Yıkama, Ön Yıkama, Zaman Erteleme
Enerji Sınıfı A+++
Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 155
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 59.7
Kontrol Paneli Dijital
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 1200
Renk Beyaz
Sıkmada Ses Seviyesi (dB) 75
Yıkama Kapasitesi 8 kg
Yıkama Ses Seviyesi (dB) 58
Yıllık Su Tüketimi (lt) 9680
Yükseklik (cm) 84.5

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Vestel 8812 TL A+++ 8 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı