Samsung RT50K6000S8 A+ 516 lt No-Frost Buzdolab

Samsung RT50K6000S8 A+ 516 lt No-Frost Buzdolab

Stok kodu: SEREN-295 Kategoriler:
Temizle

Açıklama

Samsung RT50K6000S8 A+ 516 lt No-Frost Buzdolabı

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Aydınlatma sistemlerinden soğutma teknolojilerine kadar, her detayı daha verimli tüketim sağlamak için geliştirilen Samsung RT50K6000S8 A+ 516 Lt No Frost Buzdolabı modeli, mutfağınızda konforun ve tasarrufun keyfini sürmenize yardımcı oluyor. Dijital inverter teknolojisi ile geliştirilen buzdolabı kompresörleri ile donatılan cihaz, geleneksel modellere oranla çok daha az enerji tüketiyor. Çalışma hızını soğutma talebine göre 7 farklı seviyede otomatik olarak ayarlayan dijital inverter kompresörler, daha az sürtünme noktası ile eskime ve aşınmayı azaltarak uzun ömürlü bir performansa imza atıyor.

Güçlü Soğutma Performansı 

  • Yiyeceklerin tazeliğini çok daha uzun süre korumak için geliştirilmiş olan Twin Cooling Plus teknolojisi, iç ortamda en ideal nem dengesini sağlayarak elverişli bir ortam yaratıyor. Geleneksel modellerde %30 olan nemliliği %70’e çıkaran üstün teknoloji ile yiyecekler çok daha uzun süre kurumadan taze kalıyor.
  • Buzdolabının farklı işlevler için kullanılan bölmelerini ayrı ayrı soğutan Twin Cooling Plus, dondurucu bölme ile soğutucu bölme arasındaki koku geçişini engelliyor ve bu sayede yiyeceklerin gerçek tadını çok daha uzun süre korumayı başarıyor.
  • Kullanıcıların ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamaya önem veren Samsung RT50K6000S8 buzdolabı modelini de bu doğrultuda tasarlıyor. Talep üzerine geliştirilen 4 dönüşüm modu ile dondurucu bölmeyi standart soğutucu olarak kullanabilir; tatil ve benzer durumlar için kapalı modunu tercih ederek büyük oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Konforlu kullanım özellikleri ile beğeni toplayan Samsung A+ No Frost buzdolabı modeli, kolay kayan raf gibi keyifli tasarımlar ile arka kısımlarda kalan yiyeceklere dahi kolayca ulaşmanızı sağlıyor.
  • Geleneksel modellere oranla çok daha sessiz bir çalışma performansı sunan dijital inverter kompresörleri, Samsung buzdolabı modelini her yönden konforlu bir tasarıma dönüştürüyor. Bu gelişmiş özellikler sayesinde mutfağınızda son derece gürültüsüz bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.
  • Yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemleri ile tasarlanan Samsung RT50K6000S8 No Frost buzdolabı modeli, iç ortamda çok daha ince ve şık bir aydınlık yaratıyor. Buzdolabının üst ve yan kısımlarında yer alan lambalar sayesinde her noktayı rahatlıkla görebilir, aynı zamanda çok daha tasarruflu bir enerji tüketimi sağlayabilirsiniz.
  • Her bir bölmenin en ideal şekilde soğutulması için geliştirilmiş olan Multi Flow Air özelliği, en alt raflarda yer alan yiyecekleri dahi en sağlıklı şekilde soğutmayı başarıyor.

Üstün Teknolojik Özelliklere Sahip Buzdolabı Tasarımı 

Ürün Tipi: Çift Kapılı
Enerji Sınıfı: A+
Soğutucu Bölme Kapasitesi: 375 Lt
Dondurucu Bölme Kapasitesi: 125 Lt
Ses Seviyesi: 45 dB
Yıllık Enerji Tüketimi: 452 kWh
Ürün Boyutları (YxGxD): 178,5 x 79 x 72 cm

Samsung Kalitesinde Teknolojik Cihazlar 

Hemen her kullanıcı profiline yönelik geliştirdiği cihazlar sayesinde adından sıkça söz ettiren Samsung, kaliteli materyal tercihleri ile güvenilir cihaz markaları arasında yer almayı başarıyor. Hem yüksek ürün performansı hem de satış öncesi ve sonrası sunduğu profesyonel danışmanlık hizmeti ile gücüne güç katmaya devam eden lider teknoloji markası, bulunduğu pazarın öncü firmalarından biri olarak değerlendiriliyor.

Kolay, Keyifli ve Konforlu Kullanım

Kaydırılabilir raf tasarımı ile arka kısımlarda kalan yiyeceklere dahi son derece kolay bir şekilde erişme imkanı yaratan Samsung RT50K6000S8 A+ 516 Lt No Frost buzdolabı modeli, daha pek çok konforlu kullanım özelliği sayesinde sıra dışı bir deneyim yaşatıyor. Çift kapılı olması sayesinde, saklanması gereken gıdalar için ekstra alana sahip olan cihaz, aynı zamanda yenilikçi bir tasarıma imza atıyor. Estetik cihaz dizaynının yanı sıra, güçlü soğutma sistemleri ile de beğeni toplayan Samsung buzdolabı modeline sahip olabilir, baştan sona ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ek bilgi

Taksit

,

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Samsung RT50K6000S8 A+ 516 lt No-Frost Buzdolab” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz:

× Whatsapp Hattı